Strona główna Strona główna

Strona główna

Wirtualna przygoda w Dębowcu

VR project to wyprawa do wirtualnej rzeczywistości. To nowoczesny sposób prezentacji treści. Tylko u nas poczujesz, jak dzięki zaawansowanej technologii rodem z filmów i książek science-fiction, przenika Cię otaczająca rzeczywistość.
Za pomocą najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu VR dostępnego obecnie na rynku przeniesiemy Cię w miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy chwila by znaleźć się w poczuć otaczającą Cię rzeczywistość. Gminny ośrodek Kultury w Urszulinie, zabierze w niesamowitą wyprawę każdego niezależnie od wieku, gdzie będzie mógł doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Na naszych gości czekaj specjalnie przygotowane pokoje prezentacja VR oraz najnowocześniejsze zestawy HTC VIVE i OCULUS RIFT S.

Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z możliwości organizowania spotkań
w siedzibie Gminnej Biblioteki publicznej w Urszulinie

salakonferencyjna_mala
74338563_2518810774822792_5489969807841296384_n
salakonferencyjna_duza_2
60901207_2188806647823208_7905738699655086080_o

Do Państwa dyspozycji dyspozycji są dwie jasne, przestronne i wyposażone w sprzęt multimedialny sale z dostępem do Internetu.
Nadają się one idealnie do organizowania różnego rodzaju konferencji, spotkań autorskich, szkoleń oraz zajęć dydaktycznych.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości organizowania spotkań
w Filii Gminnej Biblioteki publicznej w Wytycznie

Do Państwa dyspozycji dyspozycji jest duża sala wyposażona w sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz bezprzewodowy z dostępem do Internetu. Ponadto do Państwa dyspozycji jest kompletnie wyposażona przestronna kuchnia.

Nadają się one idealnie do organizowania różnego rodzaju konferencji, , szkoleń, zajęć dydaktycznych oraz imprez okolicznościowych.

Kącik Patrona
Sala zajęć(1)
Sala zajęć(2)
Zaplecze kuchenne

Obostrzenia w związku z utrzymującą się pandemią

W związku z zapowiedziami ministra zdrowia przedłużenia obostrzeń do niedzieli 18 kwietnia 2021 roku w całej Polsce, Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie uprzejmie informuje, że oczekuje na projekt zakresu obostrzeń. Jak tylko zostaną udostępnione szczegóły rozporządzenia Rady Ministrów, Biblioteka niezwłocznie o tym poinformuje oraz przekaże swoje rekomendacje. Jeśli rozporządzenie będzie zawierało jedynie przedłużenie terminu, nie planuje zmiany treści swoich rekomendacji.

Dowiedz się więcej

Filia w Wytycznie – Książnica Pana Jana

Podstawową działalnością Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie oraz filii w Wytycznie jest działalność w zakresie szerzenia kultury i czytelnictwa poprzez: wypożyczanie posiadanego księgozbioru, organizację spotkań młodzieży (bale choinkowe, dzień dziecka, spotkania z książką, rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” i inne), konkursów (fotograficzne, plastyczne itp.), rodzinnych spotkań z książką, szkolenia dla seniorów i inne. 

Gminna Biblioteka i filia w Wytycznie współorganizuje razem z Urzędem Gminy jak i Zespołem Szkół w Urszulinie wiele przedsięwzięć kulturalnych m.in. Eko Fest Dni Kultury Ekologicznej, Biegi Ekologiczne, pikniki rodzinne i inne spotkania o mniejszej skali organizacji. Dużo uwagi przywiązujemy do spotkań integrujących. Wspólnie z Kołem Seniora organizowaliśmy szkolenia z obsługi komputera dla osób starszych, integracyjne spotkania łączące pokolenia dla osób starszych i dzieci oraz spotkanie dla osób niepełnosprawnych

Kontakt


    Napisz wiadomość
    1. Przedstaw się (Wymagane)
    2. Adres email (wymagane)
    3. Twoja wiadomoćś

    * Wymagane