Strona główna Przygoda z fizyką

Przygoda z fizyką

OŚRODEK KULTURY W URSZULINIE

SERDECZNIE ZAPRASZA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY EDUKACYJNYCH ZAJĘĆ

WARSZTATOWYCH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

pt. “Przygoda z fizyką”

Fizyka kojarzy się Wam z typową nauką w szkole? Chcecie poznać jej tajniki i odkryć zaskakujące rozwiązania? Razem z nami fizyka stanie się przyjemna i łatwa!
Poprzez udział w warsztatach przeniesiecie się w świat, gdzie wykonywane przez Was samych doświadczenia są wprost magiczne! Doznania, które przeżyjecie podczas zajęć sprawią, że będziecie pod ogromnym wrażeniem jak w łatwy sposób można zdobyć ogromną wiedzę poprzez zabawę!
Jesteście ciekawi jak działa generator Van de Graaffa? Chcielibyście poczuć dreszcz emocji podczas doświadczenia obrazującego, że człowiek doskonale przewodzi prąd elektryczny? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy na „Przygodę z fizyką”!

Dla kogo:      dzieci od 9 r.ż., młodzież, dorośli


Maksymalna liczba uczestników – 30 osób – pokaz

Koszt zajęć: 35złł/os. dzieci, młodzież, dorośli

Miejsce: Zabrodzie 21B, 22-234 Urszulin

Miejsce: forma warsztatów gościnnych dla grup zorganizowanych:
Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty w formie warsztatów gościnnych u Zamawiającego, a więc w szkołach, domach kultury, muzeach oraz w innych placówkach kultury i oświaty. Na miejsce przyjeżdżamy z gotowymi materiałami do przeprowadzenia warsztatu. W gestii Zamawiającego pozostaje zorganizowanie grupy warsztatowej, a także przygotowanie przestrzeni i stołów do pracy. Doliczamy koszty dojazdu – stawka za 1km. przebiegu pojazdu określona w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.

Sposób rezerwacji:
W celu rezerwacji zajęć prosimy o kontakt pod nr tel. 511 174 929/ e-mail: gok@urszulin.eu

Dokumenty do pobrania