Strona główna Aktualności MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

2

📚📖Uwaga Drodzy Rodzice dzieci oddziału przedszkolnego!!! 📖📚
Miło nam poinformować, że już kolejny rok realizujemy projekt “MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” !!!
Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Krasnal w Krzywej Czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” to broszura informacyjna, przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze.
Dzięki akcji dziecko zapozna się z ciekawym miejscem jakim jest biblioteka i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego 😊😊😊
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji “MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”